wczesnaOd wielu lat w naszej parafii przygotowują się i przystępują do Wczesnej Komunii św. dzieci w wieku 5-6 lat. Jako pierwszy dekret o Wczesnej Komunii św. wydał papież św. Pius X, którego relikwie znajdują się w naszym kościele. Są to nie tylko nasi parafianie, ale także rodziny z innych parafii, również podpoznańskich. Dzieci uczestniczą w cotygodniowych katechezach, a ich rodzice biorą udział w spotkaniach prowadzonych przez ks. Proboszcza. W Wielki Czwartek i Niedzielę Wielkanocną podczas Mszy św. dzieci przystępują do Komunii św. Więcej informacji na temat tego wielkiego daru na stronie internetowej poświeconej Wczesnej Komunii św.

Aktualne nauki: