Pokuta za Poznań

Ruch Pokutny w Poznaniu, za zgodą Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, zachęca mieszkańców naszego Miasta do udziału w wydarzeniu Pokuta za Poznań w sobotę 7 października w święto Matki Bożej Różańcowej.

Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej, którą odprawi i Słowo Boże wygłosi Ksiądz Proboszcz Jacek Stępczak w kościele Najświętszego Zbawiciela przy ul. Fredry 11 o godz. 12.00.
Podczas Mszy Świętej zaniesiemy do Pana Boga prośby za przyczyną Matki Bożej Różańcowej.

Po Komunii świętej podziękujemy Jezusowi piękną modlitwą Anioła z Fatimy „Trójco Przenajświętsza...”, która jest też wyrazem wynagrodzenia Bogu za grzechy przeciw Eucharystii.


Po Mszy Świętej o godz. 13.00 przejdziemy, odmawiając pokutny różaniec, ulicą Fredry, Mostem Teatralnym, ul. Dąbrowskiego, Mickiewicza, Grunwaldzką do ul. Stolarskiej 7, na Adorację Najświętszego Sakramentu w kościele św. Michała Archanioła ok. godz. 14.00.

Adorując Pana Jezusa, chcemy przebłagać Świętego Boga za grzechy nas wszystkich mieszkańców Poznania, uwielbić Trójcę Przenajświętszą razem z Niepokalaną Królową Różańca świętego i świętym Michałem Archaniołem. Akcentem pokutnym za nasze Miasto
będzie też modlitwa Anioła z Fatimy „O mój Boże...” wyrażająca wiarę i miłość do Boga, z prośbą o przebaczenie za brak wiary i miłości.

Będziemy wspólnie prosić Boga o Miłosierdzie nad nami, nad całym Poznaniem w Koronce do Bożego Miłosierdzia.

Wydarzenie zakończy się Błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem