1. Nieszpory dzisiaj o godz. 20:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Nie będzie w naszym kościele niedzielnych Mszy Świętych o 8:00, inne godziny bez zmian. W dni powszednie w lipcu nie ma Mszy Świętych o 7:00. Jest liturgia słowa Bożego z Komunią Świętą i bezpośrednio po niej jutrznia.
  3. Zachęcamy parafian, by korzystali z sakramentu pokuty w każdą sobotę od 17:00 do 18:00.
  4. W lipcu biuro parafialne będzie czynne tylko popołudniu. W lipcu i sierpniu nie będzie dyżurów Caritas parafialnej.
  5. O jutra rozpoczynamy parafialne półkolonie dla dzieci szkół podstawowych z naszej parafii. Nie ma żadnych opłat ze strony dzieci za udział w półkoloniach. Półkolonie mogą działać przede wszystkim dzięki ofiarom składanym do skarbony św. Antoniego. Są także finansowane przez Caritas Archidiecezji Poznańskiej i z Urzędu Miejskiego. Bóg zapłać tym, którzy wspierają to dzieło. Zapisy na kolejne turnusy półkolonii w niedziele po Mszy świętej o godz. 11.00 lub w tygodniu po zakończonych zajęciach półkolonijnych w świetlicy parafialnej.
  6. Wyjeżdżających na wakacje prosimy, by nie zapominali o Bogu – o codziennej modlitwie, coniedzielnej Mszy Świętej i godności chrześcijańskiej. W internecie można odnaleźć informacje o Mszach Świętych odprawianych w różnych miejscach Polski i na całym świecie.
  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe. Dzięki nim może działać nasza Parafia. W przyszłą niedzielę, druga w miesiącu, składka ze Mszy Świętych będzie n spłatę pożyczki zaciągniętej na zakup części budynku w którym urządziliśmy żłobek i nowy oddział przedszkolny.