We wtorek przypada dzień fatimski. Bardzo zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które będzie o 19:30. W piątek przypada wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej.

  1. Nieszpory dzisiaj o godz. 20:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. 
  2. Przypominamy, że nie ma w naszym kościele w niedziele Mszy Świętej o 8.00. W dni powszednie o godz. 7:00 jest liturgia słowa z Komunią Świętą, po niej jutrznia. 
  3. W lipcu biuro parafialne będzie czynne tylko popołudniu.
  4. Zachęcamy parafian, by korzystali z sakramentu pokuty w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. 
  5. Trwają parafialne półkolonie dla dzieci szkół podstawowych z naszej parafii. Nie ma żadnych opłat ze strony dzieci za udział w półkoloniach. Zapisy na kolejne turnusy dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 oraz od poniedziałku do piątku po zakończonych zajęciach półkolonii ok. godz. 15.00. Bóg zapłać tym, którzy wspierają to dzieło.
  6. Zostało 5 miejsc wolnych na jednodniową wycieczkę 14 lipca (środa) do Torunia dla dzieci szkół podstawowych. Wycieczka jest autobusem i na miejscu zwiedzanie atrakcji Toruńskich. Koszt wycieczki 25 zł od osoby. Wyjazd o 7.00. Zgłoszenia u ks. wikariusza Marcina po mszy w zakrystii.
  7. Wyjeżdżających na wakacje prosimy, by nie zapominali o Bogu – o codziennej modlitwie, coniedzielnej Mszy Świętej i godności chrześcijańskiej. W internecie można odnaleźć informacje o Mszach Świętych odprawianych w różnych miejscach Polski i na całym świecie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem