1. W tym tygodniu w liturgii: 

- nieszpory dzisiaj i w kolejne niedziele o godz. 20:30. Zapraszamy do modlitwy 

- w czwartek święto św. Marii Magdaleny, zwanej Apostołką Apostołów

- w piątek święto św. Brygidy, patronki Europy

  1. W przyszłą niedzielę uczcimy św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po Mszach Świętych w sobotę o 18:30 i w niedzielę o 9:30, 11:00, 12:15, 18:30 i 21:00 będziemy święcili samochody, rowery i motocykle. Przy poświęceniu będzie można złożyć ofiarę na środki transportu dla misjonarzy.  
  2. Zachęcamy wszystkich, by korzystali z sakramentu pokuty w soboty od 17:00 do 18:00. W niedziele do spowiedzi świętej powinno się przystępować tylko w wyjątkowych sytuacjach.    
  3. Jutro rozpocznie się trzeci turnus parafialnych półkolonii dla dzieci, wszystkie miejsca są już zajęte. Dzieci nie ponoszą żadnych opłat za uczestnictwo. Dzieło to można wesprzeć materialnie składając ofiary do skarbony św. Antoniego. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i sponsorom, także Miastu Poznań, które dzięki poparciu Rady Osiedla Wilda udzieliło nam na ten cel dotacji w kwocie 5 tysięcy złotych. 
  4. Przypominamy, że w naszym kościele w niedziele nie ma Mszy Świętej o godz. 8:00. W dni powszednie o 7:00 Liturgia słowa z Komunią Świętą i po niej jutrznia.
  • W przyszłą niedzielę w naszej parafii niedziela misyjna. Kazania będą głosili Ojcowie Oblaci. Po Mszach Świętych będzie można złożyć ofiary na misje, nabyć kalendarze i pamiątki misyjne. 
  • Dziękujemy za wszelkie ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe na utrzymanie naszej parafii, zwłaszcza za złożone w minioną niedzielę na inwestycje parafialne. Dzięki tym ofiarom egzystuje nasza Parafia. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem