W pierwszym dniu Nowego Roku życzymy Parafianom i Gościom by czas, który jest przed nami był błogosławiony. Życzymy szczególnej opieki Maryi Matki Bożej, Matki naszej wiary i nadziei. Życzymy zdrowia i pomyślności. Wszystkim: szczęść Boże!

  1. Dzisiaj Msze Święte, jak w każdą niedzielę. Jutro, na Mszę Świętą o 18:30 zapraszamy rodziny z dziećmi. Po Eucharystii wielbienie Chrystusa kolędami. 
  2. W poniedziałek wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.
  3. W czwartek obchodzić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte będą jak w każdą niedzielę. Jesteśmy zobowiązani do udziału we Mszy Świętej. Składka będzie przeznaczona na fundusz misyjny. Przed każdą Mszą Świętą będziemy rozprowadzać kadzidło.  
  4. W piątek, pierwszy w miesiącu spowiedź święta dla dzieci i młodzieży od 17:00 do 18:30. Odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. 
  5. W sobotę uczcimy Niepokalane Serce Maryi. Od 11:00 do 12:00 sakrament pokuty. O 11:30 nabożeństwo różańcowe. O 12:00 Msza Święta z medytacją różańcową. Po niej spotkanie Żywego Różańca. Zapraszamy! 
  6. Jak już informowaliśmy, ze względu na to, że nie może odbyć się kolęda z wyznaczaniem tras i ulic. Chętnie odwiedzimy każdą rodzinę, która nas zaprosi. Zaproszenia prosimy zgłaszać na adres e-mailowy parafii, na karteczkach wrzuconych na składkę, lub do skarbony przy drzwiach zakrystii. Nie rezygnujmy z kolędy, z błogosławieństwa dla naszych domów. Ofiary kolędowe przeznaczymy na spłatę długu za wykupienie powierzchni w budynku ul. Wierzbięcice 45, w których urządziliśmy żłobek, przedszkole i klub seniora. 
  7. W najbliższym tygodniu zostaną rozniesione po domach parafian koperty z książeczką kolędową i nowym numerem naszego parafialnego pisma „Maryjna Wspólnota”.
  8. Klub Seniora zaprasza w środę o 10:00, na wspólny śpiew kolęd. 
  9. Bóg zapłać za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe na potrzeby naszej parafii. Wpłaty na konto są podstawą odliczeń podatkowych. Każda ofiara jest ważna i potrzebna. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem