1. Nieszpory dzisiaj o 16:30. W tym tygodniu w liturgii: w środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, w piątek św. Agnieszki dziewicy i męczennicy.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i nowych powołań. Najlepsza okazja do sakramentu pokuty jest w naszym kościele w soboty od 17:00 do 18:00. Prosimy nie korzystać z sakramentu pokuty w niedziele.
  3. Trwa nawiedzenie rodzin przez naszą parafialną kopię Obrazu Jasnogórskiego. Chętne rodziny do przeżycia nawiedzenia w lutym, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii po Mszy Świętej lub w biurze parafialnym.
  4. Dzisiaj ostatnia możliwość poproszenia kapłana z kolędą. W miarę sił  i możliwości odwiedzamy naszych parafian, którzy nas zaprosili. Prosimy o cierpliwe oczekiwanie na ustalenie terminu wizyty.
  5. Organizujemy dla dzieci w wieku szkolnym w najbliższym tygodniu zajęcia w poniedziałek, wtorek i piątek. Zapewniamy dobrą zabawę i opiekę. Szczegóły na plakatach w przedsionku i na stronie internetowej. Zapisy u ks. wik. Marcina.
  6. Klub Seniora zaprasza starszych parafian na spotkanie w środę o 10:00.
  7. Komunikat Kurii: We wtorek zaczyna się oktawa modlitw o jedność chrześcijan pod hasłem: Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon! Zapraszamy do udziału w Centralnym Nabożeństwie Ekumenicznym, które odbędzie się 18 stycznia (wtorek), o godz. 18, w parafii Ewangelicko-Augsburskiej przy ul. Obozowej 5.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem na inwestycje parafialne, wpłacane na konto bankowe, także za składane ofiary kolędowe.  W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na diecezjalne radio Emaus.
  9.  Wszystkim życzymy  by doświadczali dobroci i opieki Matki Bożej w życiu małżeńskim i rodzinnym. Szczęść Boże!