W tym tygodniu w liturgii: - nieszpory dzisiaj i w przyszłą niedzielę o 20:30 – w poniedziałek wspomnienie Maryi Królowej, w naszej parafii jako Odpust obchodzony 31 maja, w środę święto św. Bartłomieja, Apostoła - w piątek uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Msze Święte w naszym kościele będą o 7:00, 12:00, 18:30 - w sobotę wspomnienie św. Moniki, patronki modlących się o nawrócenie swoich dzieci czy rodziców.

Zachęcamy do spowiedzi świętej w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. 

Od poniedziałku wznawiamy Msze Święte w dni powszednie o 7:00. 

Jak już informowaliśmy, po pięciu latach służby odchodzi z naszej parafii ks. wikariusz Marcin Skowron. Będzie wikariuszem w parafii Pocieszenia Matki Bożej w Szamotułach. We wtorek o 18:30 odprawi Mszę Świętą – będziemy wtedy mogli wyrazić naszą wdzięczność i pożegnać Księdza. Do naszej parafii przyjdzie ks. Tadeusz Baranowski, dotychczasowy wikariusz w Komornikach.  

W naszym kościele odprawiamy zbiorowe Msze Święte za zmarłych w każdy drugi piątek miesiąca o 12:00 i czwarty piątek o 18:30. Bardzo zachęcamy parafian, by korzystali z tej okazji i przez Ofiarę Mszy Świętej pomagali swoim zmarłym. Imiona zmarłych prosimy zgłaszać w biurze parafialnym.   

Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w naszym kościele i wpłacane na konto bankowe parafii. Dzięki tej ofiarności może działać nasza Parafia.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem