Z Bogiem chcemy rozpocząć nowy rok szkolny. Spowiedź święta dla dzieci i młodzieży w piątek od 17:00 do 18:30. Msza i Komunia Święta Pierwszopiątkowa o 18:30. Prosimy rodziców by przyszli z dziećmi do sakramentu pokuty. W przyszłą niedzielę o 11:00 Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci, o 18:30 dla młodzieży. 

W tym tygodniu w liturgii: nieszpory dzisiaj o 20:30, od przyszłej niedzieli nieszpory będą o 16:30. Jutro wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela,
w sobotę wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego.

W tym tygodniu będzie pierwszy piątek miesiąca: 

- odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi 

- Msza Święta w intencji kapłanów i nowych powołań w czwartek o godz.18:30, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do 21:00 

- bardzo zachęcamy parafian do włączenia się w nabożeństwo pięciu pierwszych sobót w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. W najbliższą sobotę o 11:30 nabożeństwo różańcowe, o 12:00 Msza Święta wotywna o Matce Bożej z medytacją różańcową. W sobotę spowiedź święta od 11:00 do 12:00 i od 17:00 do 18:00 

Grupy duszpasterskie: 

- ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę na 9:30 

- spotkanie Żywego Różańca po Mszy Świętej o 12:00.

W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 11:00 błogosławieństwo dla dzieci, które kończą roczek. 

Witamy w naszej parafii ks. Tadeusza Baranowskiego, dotychczasowego wikariusza w Komornikach, w parafii św. Andrzeja. Niech Bóg Księdzu błogosławi w jego służbie kapłańskiej. Módlmy się za kapłanów i o nowe powołania.

W naszym kościele odprawiamy zbiorowe Msze Święte za zmarłych w każdy drugi piątek miesiąca o 12:00 i czwarty piątek o 18:30. Bardzo zachęcamy
parafian, by korzystali z tej okazji i przez Ofiarę Mszy Świętej pomagali swoim zmarłym. Imiona zmarłych prosimy zgłaszać w biurze parafialnym.   

Bóg zapłać za ofiary składane w naszym kościele i wpłacane na konto bankowe parafii. Każda ofiara jest bardzo potrzebna i ważna. Niech Bóg błogosławi wszystkim ofiarodawcom i naszym dobroczyńcom.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem