Nieszpory od dzisiejszej niedzieli o 16:30; w czwartek święto narodzenia Maryi, Matki Bożej. W czwartek o 18:00 adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań. 

Bardzo zachęcamy do korzystania ze spowiedzi świętej w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. W niedziele sakrament pokuty nie powinien być łączony z Mszą Świętą.  

Sprawy wychowawcze: zapraszamy rodziców na spotkania katechetyczne: 

  • dzieci w wieku przedszkolnym i z klas pierwszych w najbliższą środę o 19:30 
  • rodziców dzieci z klas 2 i 3, które mają przystąpić do I Komunii Świętej  zapraszamy  za tydzień, w środę 14 września 
  • rodziców młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania zapraszamy w czwartek za tydzień, 15 września. Więcej informacji w przyszłą niedzielę, na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii 

b) w naszej parafii dzieci sześcioletnie mogą przystępować do wczesnej  I Komunii Świętej. Zapisy dzieci na katechezę przygotowawczą przyjmuje ks. Proboszcz w biurze parafialnym w najbliższym tygodniu w środę i piątek od 16:00 do 17:30

c) do naszego przedszkola uczęszcza 78 dzieci (18 z Ukrainy), do żłobka 20 dzieci (5 z Ukrainy). Niech Bóg błogosławi te dzieła służące rodzinom i chrześcijańskiemu wychowaniu! 

Klub Seniora zaprasza na katechezę ks. Proboszcza w środę, o 10:00. 

Z całego serca dziękujemy za każdą ofiarę składaną w kościele czy wpłacaną na konto bankowe parafii. W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu składka będzie na inwestycje parafialne. W ostatnim czasie mieliśmy następujące wydatki: zakup nowego rzutnika do kościoła – 10 tyś. zł, konieczny remont w mieszkaniach wikariuszów – 32 tyś. zł, nowe drzwi i remont holu domu parafialnego – 20 tyś. zł.  Razem 62 tyś. zł. Spłacamy też dług za wykupienie pomieszczeń w których urządziliśmy klub seniora, żłobek i nowy oddział przedszkola parafialnego. W przyszłą niedzielę także składka do puszek na szkoły katolickie. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem