Nieszpory dzisiaj o 16:30. W środę święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty. W piątek wspomnienie św. Ojca Pio. 

Bardzo zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w naszym kościele w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. Nie powinno się łączyć spowiedzi z niedzielną Mszą Świętą.

W każdy czwartek w naszym kościele o 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i półgodzinna adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań.

Dzieci przed I Komunią Świętą i ich rodziców zapraszamy na Mszę Świętą w soboty o 16:00. 

Katecheza dla małych dzieci przygotowujących się do wczesnej I Komunii Świętej rozpocznie się w czwartek, o 17:30, w domu parafialnym.

Spotkania grup duszpasterskich: 

- Klub Seniora zaprasza w środę na godz. 10:00; 

- wznawiamy spotkania Oazy Dzieci Bożych. Zapraszamy zwłaszcza dzieci  po I Komunii Świętej. Spotkanie będzie w czwartek o 17:30, w domu parafialnym

Z okazji święta św. Stanisława Kostki, jutro w Katedrze Msza Święta w intencji naszego ks. arcybiskupa Stanisława. Zachęcamy do udziału. 

W naszym kościele odprawiamy zbiorowe Msze Święte za zmarłych w każdy drugi piątek miesiąca o 8:00 i czwarty piątek o 18:30. Imiona zmarłych prosimy zgłaszać w biurze parafialnym. Msza Święta to wielka duchowa pomoc dla naszych zmarłych!

Dziękujemy za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe parafii, zwłaszcza z minionej niedzieli. Dzisiaj składka do puszek na szkoły katolickie.

PARAFIALNA   PIELGRZYMKA  15 – 16.10do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu i na Jasna Górę

Wyjazd z Poznania - sobota 15.10, godz. 7:00 z ulicy Przemysłowej

Kalisz – godz. 9:30 Msza Święta, okazja do indywidualnej modlitwy, zwiedzanie Sanktuarium. Wyjazd z Kalisza godz. 11:45. Postój w zajeździe Czarnuszka. Możliwość zjedzenia obiadu, względnie własnego posiłku.

Częstochowa – przyjazd około 15:30, zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma. Pokoje do wyboru: trzy i dwuosobowe. Godz. 16:30 Droga Krzyżowa na Wałach. Udział w Apelu o godz. 21:00. W niedzielę Msza Święta w Kaplicy Matki Bożej o 8:00. 

Wyjazd z Częstochowy – niedziela 16.10, godz. 11:00. Postój na posiłek. 

Koszt od osoby: autobus i ubezpieczenie 77 zł, obiad 23 zł (Obiad – można z niego zrezygnować: pomidorowa, kotlet schabowy, surówka, ziemniaki, kawa lub herbata), koszt noclegu zależy od wyboru pokoju: 2 lub 3). 

Zapisy w biurze parafialnym.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem