W tym tygodniu w liturgii: 

- w czwartek przypada święto św. Michała Archanioła. Jego pomnik jest przy naszym kościele. Po Mszy Świętej o 18:30 odmówimy modlitwę poświęcenia naszej parafii i naszego miasta temu wielkiemu Świętemu. Bardzo zapraszamy do udziału

- w sobotę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

- nieszpory dzisiaj i w kolejne niedziele o 16:30 

W każdy czwartek, w naszym kościele, o 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i półgodzinna adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań.

Najbliższa sobota jest pierwszą w miesiącu. Okazja do sakramentu pokuty od 11:00 do 12:00 i od 17:00 do 18:00. O 11:30 pierwsze w tym roku nabożeństwo różańcowe. O 12:00 Msza Święta wotywna o Matce Bożej połączona z medytacją różańcową. Zachęcamy do przeżycia tego dnia w duchu zadośćuczynienia za grzechy popełniane przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. 

Caritas parafialna wznawia działalność. Dyżury będą w środy od 16:00 do 18:00, w pokoju obok biura parafialnego. Zapraszamy chętnych, którzy chcieliby się włączyć w dzieła miłosierdzia naszej parafii. Spotkanie, w środę po wieczornej Mszy Świętej.  

Spotkania grup duszpasterskich: 

- tych, którzy pragną pogłębić znajomość Pisma Świętego zapraszamy w poniedziałki po wieczornej Mszy Świętej na Krąg Biblijny. Prowadzi go ks. diakon Mateusz

- Klub Seniora zaprasza w środę na 10:00. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń

- Koło Misyjne zaprasza w środę o 17:00

- Oaza Dzieci Bożych zaprasza w czwartek o 17:30

- młodzież, która chce przystąpić do sakramentu bierzmowania, prosimy na spotkanie w czwartek o 19:30 do kościoła

- ministranci mają zbiórkę w sobotę o 9:30

- spotkanie wspólnoty Żywego Różańca w sobotę o 12:00

- dzieci przygotowujące się do I Komunii i ich rodziców zapraszamy na Mszę Świętą w sobotę o 16:00

Organizujemy parafialną pielgrzymkę do kaliskiego sanktuarium św. Józefa i na Jasną Górę w sobotę i niedzielę 15/16.10. 

Grupa świeckich katolików, także naszych parafian, związanych z ruchem pokutnym, organizuje w przyszłą niedzielę Marsz Pokutny wynagradzający Bogu za grzechy naszego miasta. O 14:15 Msza Święta w kościele przy ul. Fredry, po niej przemarsz z modlitwą różańcową do kościoła św. Michał Archanioła przy ul. Stolarskiej. Więcej szczegółów na plakacie w przedsionku kościoła i stronie internetowej. Bardzo zachęcamy do udziału. 

Dziękujemy za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe parafii. Niech Bóg wynagrodzi każdą ofiarę.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem