1. Dziękując Chrystusowi Jedynemu Kapłanowi, witamy dzisiaj z radością ks. Macieja Kubiaka, który w naszej parafii będzie pomagał w duszpasterstwie. Dziękujmy Bogu, że mimo wielkiego braku księży, będziemy mieli w naszej wspólnocie kapłana.  

  2. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. W intencji świętości kapłanów i nowych powołań. Zapraszamy do modlitwy. 

  3. W tym tygodniu w liturgii wspomnienie w czwartek bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, patronki czystości młodzieży. Nieszpory dzisiaj o 16:30. 

  4. Wymienianki z różańcem za zmarłych od poniedziałku do soboty o 18:00. 

  5. Bardzo zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w naszym kościele w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. Nie powinno się łączyć spowiedzi z Mszą Świętą niedzielną. 

  6. Grupy duszpasterskie:

- Klub Seniora zaprasza w środę na 10:00

- chór parafialny zaprasza wszystkich chętnych na próby w każdą środę o 19:15

- Oaza Dzieci Bożych zaprasza na spotkanie w czwartek o 17:30

- parafialne Przedszkole św. Aniołów Stróżów organizuje wykład – katechezę dla rodziców – w czwartek 17.11, o 19:00. Temat: „Świętość dla każdego”. 

  1. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Chrystusa Króla, będzie to ostatnia przed adwentem niedziela roku kościelnego. Po Mszach świętych będziemy święcili opłatki wigilijne.

  2. Bóg zapłać za składane w naszym kościele i wpłacane na konto bankowe ofiary na utrzymanie parafii. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na inwestycje, na spłatę długu za wykupienie pomieszczeń, w których urządziliśmy żłobek, nowy oddział przedszkola i klub seniora. Dzięki temu wsparciu może działać nasza Parafia. 

  3. Komunikat Kurii: Msza Święta dziękczynna za posługę w naszej archidiecezji  ks. biskupa Szymona Stułkowskiego będzie w sobotę, w Katedrze o 11:00.

  4.  Powstał film o słudze Bożym ks. Aleksandrze Woźnym. Jutro, w poniedziałek będzie wyświetlany w kinie Rialto, o godz. 17:00. Cena biletu 25 zł. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem