W pierwszym dniu Nowego Roku życzymy by czas, który jest przed nami był błogosławiony. Życzymy szczególnej opieki Maryi Matki Bożej, Matki naszej wiary i nadziei. Nich Bóg zachowa naszą Ojczyznę od wojny, niech powróci pokój na Ukrainie. Życzymy zdrowia i pomyślności. Wszystkim: Szczęść Boże!

 1. Uroczyste Msze Święte za zmarłego Ojca Świętego Benedykta XVI będą w naszym kościele, 6 stycznia o 12:15 i 17:00. 
 2. We wtorek wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.
 3. W czwartek, po wieczornej Mszy Świętej do 21:00 adoracja Chrystusa
  w Najświętszym Sakramencie w intencji kapłanów i nowych powołań. Z racji pierwszego piątku odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. 
 4. W piątek obchodzić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte będą jak w każdą niedzielę. Jesteśmy zobowiązani do udziału we Mszy Świętej. Składka będzie przeznaczona na fundusz misyjny. Przed każdą Mszą Świętą będziemy rozprowadzać kadzidło. Uroczystość ta znosi post piątkowy. Zachęcamy do udziału w Orszaku Trzech Króli – informacje na plakatach.
 5. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do skorzystania z sakramentu pokuty
  w sobotę od 11:00 do 12:00. O 11:30 nabożeństwo różańcowe. O 12:00 Msza Święta z medytacją różańcową. Po niej spotkanie Żywego Różańca. Zapraszamy! 
 6. Klub Seniora zaprasza w środę o 10:00, na spotkanie opłatkowe. 
 7. Trwa kolęda. Chcemy nią objąć całą parafię. Prosimy o życzliwe przyjęcie  i wyrozumiałość w oczekiwaniu na przybycie Księdza. Ksiądz Proboszcz  w najbliższych dniach odwiedzi parafian z Osiedla TBS ul. Robocza 17, 19, 21, oraz dom Rynek Wildecki 3. Kolęda rozpoczyna się w dni powszednie od 17:00,  w soboty i niedziele o 15:00, powinna się skończyć do 21:30. O terminie kolędy bardzo prosimy powiadomić nieobecnych w kościele sąsiadów, zwłaszcza tych, którzy rzadko przychodzą do kościoła. W wyjątkowych sytuacjach, można prosić  o zmianę terminu kolędy. Ofiary kolędowe w tym roku przeznaczamy na: spłatę długu za wykupienie pomieszczeń w których urządziliśmy żłobek, nowy oddział przedszkola i klub seniora (do spłaty zostało 263 tyś. zł.) oraz na remont tarcz zegara na wieży kościoła. Gwałtownie ulegają korozji. Remont podejmiemy latem. Jego koszt to 220 tyś. zł. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem