1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii niedzielę małżeństw. Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystych Mszach świętych:

- małżeństwa obchodzące 5 i 10, 15 rocznicę w niedzielę o 11:00                            

- małżeństwa obchodzące 25, 50 i 60 rocznicę ślubu na 12:15

- małżeństwa obchodzące 20, 30, 35 rocznicę ślubu w sobotę na 18:30 

- małżeństwa obchodzące 40, 45, 55 rocznicę ślubu w niedzielę na 9:30

Zapraszamy do  udziału we Mszach Świętych całe rodziny.  

2. Okazja do sakramentu pokuty w sobotę od 7:00 do 7:30, od 11:00 do 12;00 i od 17:00 do 18:00. 

3. Parafialny Klub Seniora zaprasza w środę na 10:00 

4. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj i w czasie kolędy na inwestycje parafialne. .

5. Trwa kolęda. Prosimy o wyrozumiałość w oczekiwaniu na przybycie księdza. Największym darem kolędowym jest błogosławieństwo kapłana. Księży poprzedzają, w miarę możliwości, ministranci. Ksiądz Proboszcz kolęduje bez ministrantów i w najbliższych dniach odwiedzi parafian z ulic: Robocza 21, Sikorskiego 12 i 13. Kolęda rozpoczyna w dni powszednie od 17:00, w soboty i niedziele o 15:00, powinna się skończyć do 21:30. O terminie kolędy bardzo prosimy powiadomić nieobecnych w kościele sąsiadów, zwłaszcza tych, którzy rzadko przychodzą do kościoła. W bardzo uzasadnionych, wyjątkowych sytuacjach, można prosić o zmianę terminu kolędy. Prosimy o przygotowanie w każdym domu: Pisma Świętego, krzyża, wody święconej, kropidła, świec. Wodę święconą można zabrać z pojemnika przy obrazie św. Józefa. 

6. Ofiary kolędowe w tym roku przeznaczamy na: spłatę długu za wykupienie pomieszczeń w których urządziliśmy żłobek, nowy oddział przedszkola i klub seniora. Staje też przed nami trudne zadanie remontu tarcz zegara na wieży kościoła. Gwałtownie ulegają korozji. Remont podejmiemy latem. Prosimy w miarę możliwości o ofiarność. Plan kolędy. (kliknij)

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem