W tym tygodniu w liturgii: w czwartek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę św. Agnieszki dziewicy i męczennicy.

W środę zaczyna się oktawa modlitw o jedność chrześcijan. Szczegółowe informacje na stronie internetowej naszej archidiecezji. 

Najlepsza okazja do sakramentu pokuty jest w naszym kościele w soboty od 17:00 do 18:00. 

Klub Seniora zaprasza starszych parafian na spotkanie w środę o 10:00.

W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Świętej o 18:30 i z koncertem kolęd po niej wystąpi nasz chór parafialny. 

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone przed tygodniem, wpłacane na konto bankowe na inwestycje parafialne, także za składane ofiary kolędowe.  W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na diecezjalne radio Emaus. 

Trwa ważne dzieło duszpasterskie – kolęda. Najważniejszym darem kolędy jest Boże błogosławieństwo, jakiego udziela w imieniu Chrystusa kapłan. Upominkiem kolędowym jest książeczka: Wierzę w Kościół Chrystusowy. Zachęcamy do lektury. Ks. Proboszcz w tym tygodniu planuje odwiedzić Parafian z ul. Dolna Wilda i Sikorskiego 42. Kolęda rozpoczyna się w soboty i niedziele o 15:00, w dni powszednie od 17:00, powinna się skończyć do 21:30. Prosimy o przygotowanie w każdym domu: Pisma świętego, wody święconej. Wodę święconą można zabrać z pojemnika wystawionego przy obrazie św. Józefa. Ofiary w tym roku przeznaczamy na spłatę długu za wykupienie pomieszczeń, w których urządziliśmy żłobek, przedszkole i klub seniora. Latem musimy podjąć remont tarcz zegara na wieży kościoła – jego koszt około 220 tyś zł. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem