W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego, w środę święto Nawrócenia św. Pawła apostoła, w sobotę wspomnienie św. Tomasza z Akwinu. Nieszpory wznawiamy od przyszłej niedzieli.

Dzisiaj, w czasie Mszy Świętej o 18:30 i z koncertem kolęd po niej wystąpi nasz chór parafialny. 

Najlepsza okazja do sakramentu pokuty jest w naszym kościele w soboty od 17:00 do 18:00. Prosimy nie korzystać z sakramentu pokuty w niedziele. 

Rodziców nowo narodzonych dzieci prosimy, by nie odkładali sakramentu chrztu świętego. Dziecko należy ochrzcić miesiąc po narodzeniu. 

Caritas parafialna dyżuruje w środy od 16:00 do 18:00. Udzielamy w miarę możliwości pomocy parafianom w trudnej sytuacji materialnej. 

Parafialne Przedszkole zaprasza rodziców małych dzieci, w czwartek, na godz. 18:30 do dużej sali na pogadankę pedagogiczną: „Budowanie właściwych relacji z rodzeństwem i w grupie przedszkolnej”. 

Klub Seniora zaprasza starszych parafian na spotkanie w środę o 10:00. 

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii, za wpłaty na konto, za ofiary kolędowe. Niech Bóg wiele razy wynagrodzi każdy dar!  Dzisiaj po Mszach Świętych zbiórka do puszek na diecezjalne radio Emaus. 

Plan wizyty duszpasterskiej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem