Bardzo zapraszamy dzisiaj i w kolejne niedziele na nieszpory o 16:30. 

W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte w naszym kościele będą o 7:00, 12:00 i o 18:30. Prosimy o przyniesienie do kościoła świec – gromnic. W tym dniu po Mszach Świętych składka na klasztory kontemplacyjne. W naszej archidiecezji są to Siostry Karmelitanki w Poznaniu i Siostry Klaryski w Pniewach. 

W piątek przypada wspomnienie św. Błażeja, męczennika, patrona chorujących na gardło. Po Mszach Świętych specjalne błogosławieństwo św. Błażeja. 

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca: 

- spowiedź święta w piątek: dla dzieci i dla młodzieży od 17:00 do 18:30. Msza Święta dla dzieci i młodzieży o 18:30 

- odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi 

- adoracja w intencji świętości i wierności kapłanów oraz o nowe powołania w czwartek po wieczornej Mszy Świętej do 21:00

W sobotę kolejna pierwsza sobota miesiąca. Przeżyjmy ją w duchu wynagrodzenia za grzechy popełniane przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Okazja do spowiedzi świętej od 11:00 do 12:00 i od 17:00 do 18:00. O 11:30 nabożeństwo różańcowe.
O 12:00 Msza Święta z medytację różańcową. Zapraszamy też na spotkanie wspólnotę Żywego Różańca.

Plan kolędy.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem