1. Trwa maryjny miesiąc maj. Bardzo zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiamy codziennie o 20:30. Chcemy więcej kochać Maryję!
Modlimy się za wstawiennictwem Maryi za naszą Ojczyznę, o pokój na Ukrainie, za naszą parafię i we własnych intencjach. We wtorki i czwartki nabożeństwo majowe dla dzieci o 18:00. Nieszpory, dzisiaj o 20:10.
2. W tym tygodniu w liturgii:
- we wtorek święto św. Andrzeja Boboli, męczennika, patrona Polski
- w czwartek, 40 dni po Zmartwychwstaniu obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W Polsce jest ona przeniesiona na przyszłą niedzielę.
Msza Święta z uroczystości, w dawnym rycie, będzie w czwartek o 19:15. Zapraszamy!
3. Dzisiaj w czasie Mszy Świętej o 12:15 I Komunia Święta. Wiernych nie związanych z uroczystością prosimy, by wybrali inną godzinę Eucharystii.
4. Dzieci, które przed rokiem przystąpiły do I Komunii Świętej i ich rodziców, zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą w przyszłą niedzielę o 11:00. Najlepsza okazja do sakramentu pokuty w naszym kościele jest w każdą sobotę od 17:00 do 18:00.
5. Przedszkole św. Aniołów Stróżów zaprasza na koncert muzyczno-poetycki z twórczością Karol Wojtyły pt. „Nachylenie Boga”, który będzie w środę, 24 maja o 18:00 w dużej Sali na parterze. Wstęp wolny, ale konieczne jest imienne zapisanie się
– telefonicznie lub mailowo w przedszkolu do najbliższej środę. Szczegóły na plakatach i informacjach pod chórem.
6. Klub Seniora zaprasza na spotkanie w środę, o 10:00.
7. Organizujemy wyjazd na spotkanie młodych na Polach Lednickich, 3 czerwca.
Zapraszamy uczniów szkół średnich i studentów. Koszt 70 zł. Zapisy u ks. Tadeusza po Mszach Świętych.
8. Parafia może działać dzięki ofiarom wiernych. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas materialnie wpłacając ofiary na konto parafialne, czy składając je w kościele.