W tym tygodniu w liturgii: 

- Nieszpory dzisiaj o 16:30. 

- w czwartek święto św. Andrzeja Apostoła. 

- w przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas przygotowania na przyjście Chrystusa, na Święta Bożego Narodzenia

Od środy rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Zachęcamy do jej osobistego odprawiania. Niech intencją będzie modlitwa za Kościół i za nasza Ojczyznę. Materiały do rozważań można odnaleźć na stronie internetowej parafii, a także w najnowszym numerze pisma „Trwajcie w miłości”. 

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca: 

- odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi, będzie to dla nich adwentowa spowiedź i Komunia Święta 

- sakrament pokuty dla dzieci i młodzieży w piątek od 17:00 do 18:30; 

- adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań i świętości kapłanów
będzie w czwartek, do 21:00

Sobotę, pierwszą w miesiącu, przeżyjmy w duchu wynagrodzenia za grzechy  popełniane przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Sakrament pokuty od 11:00 do 12:00 i od 17:00 do 18:00. O 11:30 nabożeństwo różańcowe, o 12:00 Msza Święta
z rozważaniem różańcowym. Zapraszamy! 

Spotkania grup duszpasterskich

- Krąg Biblijny jutro,  poniedziałek, po wieczornej Mszy Świętej 

- Klub Seniora zaprasza w środę na 10:00. Będzie to spotkanie z policją państwową na temat obrony przed oszustami wyłudzającymi pieniądze. Zapraszamy nie tylko stałych bywalców Klubu Seniora, ale wszystkich starszych parafian

- Koło Misyjne zaprasza w środę na 17:00

- Oaza Dzieci Bożych w czwartek o 17:30

- Wspólnota Żywego Różańca będzie miała spotkanie w sobotę o 12:00

Dzisiaj święcimy opłatki. Będzie je można odbierać od jutra  w biurze parafialnym w godzinach urzędowania i od przyszłej niedzieli po Mszach Świętych. Będą też do nabycia wigilijne świece Caritas. W przyszłą niedziele będzie też można nabyć wieńce adwentowe. 

Parafialny żłobek przyjmuje zapisy dzieci na przyszły rok kalendarzowy. Informacje na tablicy ogłoszeń. 

Zachęcamy młodzież w wieku od 18 do 35 lat do wyjazdu sylwestrowego, od 27.12 do 2.1 do Lublany w Słowenii, na spotkanie dla młodych, organizowane przez wspólnotę z Taizé. Zapisy i informacje u ks. wikariusza Tadeusza.  

Bóg zapłać za składane w naszym kościele, wpłacane przez ofiaromat i na konto bankowe ofiary na utrzymanie parafii.  

 Po Mszach Świętych o 9:30, 11:00 i 12;15 – zapraszamy do kawiarenki.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem