Odpowiadając na apel papieża Franciszka oraz na potrzeby cierpiących braci z powodu wojny, przyjmujemy w naszej parafii uchodźców ze wschodniej Ukrainy, małżeństwo Maksyma i Meli z dwójką dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Są to Polacy wyznania rzymskokatolickiego. Ich biskup i proboszcz dają o nich bardzo dobrą opinię.

Drodzy Parafianie i Przyjaciele!

Pamiętamy słowa Chrystusa: "byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie"(Mt 25,35). Chcemy na nie odpowiedzieć, przyjmując Jezusa w tej rodzinie, z gorącym sercem, podejmując wysiłki, by jak najlepiej znaleźli się w nowej ojczyźnie i rozpoczęli nowe życie.

Zapewnimy im mieszkanie, pracę, edukację i potrzebne rzeczy materialne. Nie bierzemy ich na stałe utrzymanie. Chcemy pomóc, by się jak najszybciej usamodzielnili. Wasze wsparcie jest konieczne. Z góry dziękujemy za przekazane środki materialne na ten cel, które można też odpisać od podatku. Dodatkowe informacje tel.691860181

Darowizny można wpłacać na konto:
Caritas Archidiecezji Poznańskiej
Rynek Wildecki 4a, 61-546 Poznań
Bank Zachodni WBK SA Nr 70 1090 1362 0000 0000 3602 2297
Tytułem: Uchodźcy z Ukrainy

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem