Życzymy Parafianom i Gościom by najświętsze Imię Jezus prowadziło nas w całym roku 2017. Życzymy szczególnej opieki Maryi Matki Bożej i naszej Matki. Niech rok, który rozpoczynamy będzie błogosławiony! Wszystkim: szczęść Boże!

1. We wtorek wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus. W piątek obchodzić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte jak w każdą niedzielę, łącznie z  czwartkową wieczorną. Składka będzie przeznaczona na krajowy fundusz misyjny. Przed każdą Mszą Świętą będziemy rozprowadzać kadzidło, ofiary złożone przy tej okazji przeznaczymy na pomoc misjonarzom, którzy współpracują z naszą parafią. 

2. W piątek ulicami naszego Miasta przejdzie Orszak Trzech Króli.  Początek o godz. 12.00 na Placu Wolności, zakończenie na Starym Rynku. Przed rozpoczęciem od 11:30 będą wszystkim rozdawane korony i śpiewniki kolędowe. 

3. Okazja do spowiedzi świętej przed pierwszym piątkiem w czwartek od 17:00 do 18:30. Odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. 

4. W sobotę spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca o 12:00. Przypominamy o zmianie tajemnic Różańca rodziców za dzieci, która następuje pierwszego dnia miesiąca. 

5. Klub Seniora zaprasza na spotkanie opłatkowe w środę 4.1 o 10:00. Spotkanie opłatkowe ministrantów w piątek o 16:00.  

6. W przyszłą niedzielę - druga niedziela miesiąca, składka będzie przeznaczona na inwestycje parafialne – zbieramy ofiary na remont organów naszego kościoła. 

7. Caritas Archidiecezji organizuje 6.1 koncert kolęd „Betlejem w Poznaniu”. Wystąpią znani artyści. Informacje na plakatach, bilety do nabycia w biurze parafialnym.  

9. Trwa kolęda. Pragniemy dotrzeć z błogosławieństwem i słowem Bożym do mieszkań wszystkich parafian. Prosimy o życzliwe przyjęcie i wyrozumiałość w oczekiwaniu na przybycie Księdza. Kolęda rozpoczyna się w soboty i niedziele o 15:00, w dni powszednie od 16:30, powinna się skończyć do 21:30. O terminie kolędy prosimy powiadomić nieobecnych w kościele sąsiadów. W bardzo uzasadnionych, wyjątkowych sytuacjach można prosić o zmianę terminu kolędy. Wodę święconą można zabrać z pojemnika przy ołtarzu św. Józefa. Dokładny plan kolędy jest zamieszczony na stronie internetowej parafii i na tablicach ogłoszeń. Mieszkańców wymienionych ulic prosimy, by się z nim zapoznali.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem