Bardzo zachęcamy wszystkich parafian do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Gorzkie Żale w niedziele o 16:00. Droga Krzyżowa w piątek: dla starszych parafian o 8:30; dla małych dzieci o 10:00; dla dzieci szkół podstawowych o 17:00; dla ogółu parafian o 18:00; dla młodzieży o 19:30. Rozważanie Męki Chrystusa prowadzi do nawrócenia, napełnia nas miłością Bożą i miłością bliźniego. Każdorazowy udział w nabożeństwach pasyjnych daje możliwość zyskania odpustu zupełnego. 

2. Dzisiaj kończymy parafialne rekolekcje wielkopostne. Z całego serca dziękujemy o. Adrianowi Galbasowi, pallotynowi za głoszone nauki, za świadectwo wiary i gorliwość kapłańską. Wielkopostne rekolekcje dla młodzieży Gimnazjów ul. św. Jerzego
i ul. Różanej będą od poniedziałku do środy. Dla dzieci Szkoły Podstawowej 42 od środy do piątku.

3. Rodziców dzieci, które mają przystąpić do I komunii Świętej na Wielkanoc zapraszamy na katechezę z ks. Proboszczem w środę o 8:30 lub o 19:30 

4. Spotkania grup duszpasterskich:

- Krąg Biblijny jutro o 19:15

- spotkanie dla studentów jutro o 19:30

- Klub Seniora zaprasza starszych parafian na spotkanie w środę na 10:00

- kurs przedmałżeński rozpocznie się w środę – zapisy w biurze parafialnym

- duszpasterstwo młodzieży zaprasza w piątek po Drodze Krzyżowej

- chłopców, którzy pragną zostać ministrantami zapraszamy w sobotę o 9:00

- dzieci chętne do śpiewu w chórku zapraszamy na próbę w niedzielę o 10:00

5. Przy naszej parafii działa wspólnota wolontariatu hospicyjnego, która podejmuje posługę wobec chorych na nowotwory w stanie terminalnym. Bardzo zapraszamy
chętnych do włączenia się w służbę chorym. Potrzebę pomocy i nowych wolontariuszy prosimy zgłaszać w biurze parafialnym lub u ks. Proboszcza.

6. Parafialne przedszkole św. Aniołów Stróżów zaprasza na dzień otwarty w sobotę 11.3 w godzinach od 10:00 do 13:00. Przedszkole prowadzi zapisy dzieci na przyszły rok.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 11:00 błogosławieństwo dla rocznych dzieci i ich rodziców. 

8. W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu składka ze Mszy Świętych będzie na inwestycje parafialne – ufundowanie nowych konfesjonałów dźwiękoszczelnych i remont organów. Także w przyszłą niedzielę po Mszach Świętych składka do puszek na dzieła misyjne. Bóg zapłać tym, którzy złożyli wielkopostną daninę diecezjalną. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz naszej parafii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem