Gorzkie Żale, na które bardzo zapraszamy odprawimy dzisiaj i w kolejne niedziele o 16:00. Droga Krzyżowa w piątek: o 8:30, 10:00, 17:00, 18:00, 19:30. Udział w nabożeństwach pasyjnych jest połączony z możliwością zyskania odpustu zupełnego.  

2. W sobotę 1 kwietnia kolejna, pierwsza sobota miesiąca. Bardzo zapraszamy parafian do wspólnego odprawiania nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca. Okazja do sakramentu pokuty w sobotę od 11:00 do 12:00 i od 17:00 do 18:00. O 11:30 nabożeństwo różańcowe, od 17:00 do 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Przygotowujemy się w ten sposób do setnej rocznicy objawień Matki Bożej w Fatimie.

3. Grupy duszpasterskie:

- Krąg biblijny zaprasza w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej

- studentów zapraszamy w poniedziałek o 19:30

- Klub Seniora zaprasza starszych parafian na spotkanie w środę o godz.10:00

- Koło Misyjne zaprasza w czwartek na 17:00

- Duszpasterstwo Młodych zaprasza na Drogę Krzyżową w piątek o 19:30, zwłaszcza nowo bierzmowanych

- w sobotę po Mszy Świętej o 12:00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca. Zapraszamy także tych, którzy złożyli deklaracje przystąpienia do tej wspólnoty i tych, którzy chcieliby się do niej przyłączyć

4. Parafialne przedszkole św. Aniołów Stróżów zaprasza rodziców małych dzieci nie tylko z przedszkola na pogadankę pedagogiczną w czwartek o 18:30. Temat: Kształtowanie samodzielności i odpowiedzialności u małego dziecka.

5. Orgnizujemy w sobotę przed niedzielę palmową, 8 kwietnia, pielgrzymkę – wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Górki Klasztornej. Koszt autokaru od osoby 20 zł. Zachęcamy do udziału. Zapisy w biurze parafialnym. Informacje o misterium na tablicach ogłoszeń i stronie internetowej sanktuarium w Górce Klasztornej.

6. Diecezjalne duszpasterstwo mężczyzn zaprasza na Drogę Krzyżową w najbliższy piątek. Początek o 19:30 przy gmachu Seminarium Duchownego na Ostrowie Tumskim.

7. Wielkopostną daninę diecezjalną można składać do skarbony wystawionej przy ostatniej ławce. Jakkolwiek nasza parafia zobowiązana jest do zapłacenia Diecezji kwoty 19 800 złotych, złożenie daniny i jej wysokość są dobrowolne. Ufamy, że ofiarność lepiej sytuowanych pozwoli nam wywiązać się ze zobowiązania wobec diecezji. Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli daninę – uczyniło to w kopertach 524 rodziny, na konto bankowe 35.  

8. Do nabycia:  Można przyłączyć się do akcji „Woreczek ryżu” – przez cały dzień jeść tylko 100 gramów ryżu, a zaoszczędzone pieniądze przekazać na budowę szkoły w Afryce. Pod chórem można otrzymać woreczek ryżu.    

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem