1.Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16:00. W najbliższy piątek, zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii. Po Mszy Świętej wieczornej, około 19:00 wyruszymy z kościoła ulicami: Wierzbięcice, Chwiałkowskiego, Doliną, Czajczą do kościoła. W związku z tym w przyszły piątek w kościele będą tylko dwie Drogi Krzyżowe dla tych, którzy nie mogą przyjść wieczorem o 8:30 i dla małych dzieci o 10:00.

Nie będzie Dróg Krzyżowych o 17:00, 18:00 i 19:30. Wszystkich zapraszamy na wieczorną Drogę Krzyżową. Prosimy o zabranie świec. Udział w nabożeństwach pasyjnych Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej daje możliwość zyskania odpustu zupełnego.

2.W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca:
- spowiedź święta: dla dzieci i młodzieży w piątek od 16:00 do 18:30. Dorosłych zapraszamy do spowiedzi świętej w każdą sobotę od 17:00 do 18:00
- odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi, także tych, którzy rzadziej przystępują do sakramentów świętych. Prosimy o zgłoszenie ich w biurze parafialnym do wtorku
- Godzina Miłosierdzia Bożego w piątek o 15:00
Całodzienna spowiedź święta w naszym kościele będzie we wtorek, 11 kwietnia.

3.Grupy duszpasterskie - jutro w poniedziałek: Krąg Biblijny po Mszy Świętej wieczornej i spotkanie dla studentów o 19:30.

4.Przy naszej parafii działa wspólnota wolontariatu hospicyjnego. Chcemy pomagać chorym na nowotwory w stanie terminalnym. Potrzebę takiej pomocy prosimy zgłaszać w biurze parafialnym.

5.Rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii Świętej w Wielki Czwartek zapraszamy na spotkanie we wtorek o 8:30 lub o 19:30.

6.Za tydzień Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej. W czasie każdej Mszy Świętej święcenie palemek. Palemki będzie można otrzymać przed kościołem. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczymy na duszpasterstwo młodzieży. Przed Mszą Świętą o 11:00 uroczysta procesja z palmami spod gmachu Politechniki. Początek procesji o 10:45.

7.W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Świętej o 18:30 rozpoczną się w naszym kościele wielkopostne rekolekcje dla studentów. Poprowadzi je do Wielkiej Środy ks. wik. Sławomir Kostrzewa. Prosimy o zabranie i rozdawanie ulotek młodzieży studiującej.

8.Bóg zapłać tym, którzy złożyli wielkopostną daninę diecezjalną. Dotychczas uczyniło to 685 rodzin. W ramach akcji „woreczek ryżu” zebraliśmy 4 266 zł. – przekazaliśmy je misjonarzom budującym szkołę w Afryce – Bóg zapłać za hojność! Ofiary na urządzenie Grobu Pańskiego można składać do skarbonek przy wejściach do kościoła. W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu składka za Mszy Świętych będzie na remont organów i nowe konfesjonały do naszego kościoła.

9.Organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Górki Klasztornej. Odjazd autokaru z ul. Przemysłowej o 10:00. Są jeszcze wolne miejsca, zapisy w biurze parafialnym. W Poznaniu w sobotę Misterium Męki na Cytadeli. Początek o 19:30.

10.Komunikat Parafialnego Zespołu Caritas: W przyszłą niedzielę organizujemy zbiórkę żywności i środków czystości dla naszych najuboższych parafian. Dary będzie można składać w świetlicy parafialnej od 8:00 do 16:00. Bóg zapłać za wszelkie wsparcie dzieł Caritas naszej parafii.