Dzisiaj Msze Święte będą o 8:00, 9:30, 11:00, 12:15. Nie będzie Mszy Świętych o 17:00, 18:30, 21:00. Nie będzie nieszporów.

2. Pierwsza Msza Święta Bożego Narodzenia dzisiaj o 22:00. Zapraszamy na nią dzieci i starszych parafian. Pasterka o 24:00 – zapraszamy na nią ogół parafian, a zwłaszcza młodzież. Bardzo prosimy, by zgodnie z tradycją Kościoła Polskiego dzisiaj, w Wigilię zachować post od mięsa.

3. W I i II Święto Msze Święte, jak w każdą niedzielę.

4. Dzieci zapraszamy na śpiew kolęd przy żłóbku od środy do soboty o 11:00.

5. Wszystkich ministrantów zapraszamy na zbiórkę w środę o 9:00.

6. Wielkie Bóg zapłać tym, którzy w minioną niedzielę złożyli dary dla najuboższych naszej parafii. Obdarowaliśmy nimi 127 rodzin. Bóg zapłać Paniom i wolontariuszom z Caritas parafialnej za ofiarną służbę.

7. Bardzo dziękujemy Parafianom za wszelkie ofiary składane w kościele i wpłacane na specjalne konto bankowe na potrzeby naszej parafii i nowe organy.

8. Kolędę rozpoczniemy od środy 27.12. W dniach poświątecznych odwiedzimy parafian z ul. Sikorskiego, Prądzyńskiego, Kilińskiego numery 1 do 6, Czarnieckiego 14 i 15 i część ul. Przemysłowej. Więcej informacji na ten temat w ogłoszeniach świątecznych.