Bardzo zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w naszym kościele w każdą sobotę od 17:00 do 18:00.

2 .Zapraszamy w każdy czwartek od 18:00 do 18:30 adorację Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i nowych powołań. Módlmy się o świętość, wierność i czystość kapłanów i kleryków.

3. W tym tygodniu w liturgii:
- nieszpory dzisiaj o 16:30
- jutro wspomnienie św. Jana Pawła II
- w przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość rocznicy poświecenia naszego kościoła parafialnego. Po Mszy Świętej o 12:15 procesja eucharystyczna wokół kościoła

4. W październiku zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych: od poniedziałku do piątku dla ogółu parafian po Mszy św. wieczornej; dla dzieci o 17:30; w soboty jedno nabożeństwo o 17:50. Bardzo zachęcamy także do codziennego odmawiania różańca jako wieczornej modlitwy rodzin, czy samotnych sąsiadów.

5 .Spotkania grup duszpasterskich:
- Duszpasterstwo Akademickie zaprasza w poniedziałek na 19.30
- Krąg Biblijny w poniedziałek po nabożeństwie różańcowym
- Klub Seniora zaprasza w środę na 10:00

6. Rodziców dzieci przed I Komunią Świętą zapraszamy na katechezę w środę o 8:30 lub o 19:30. Msza Święta dla dzieci i rodziców z poświeceniem książeczki komunijnej będzie w sobotę o 16:00.

7. Duszpasterstwo młodzieży zaprasza w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 na modlitewne wielbienie ze wszystkimi świętymi. Modlitwę poprowadzi zespół Redemptis.

8. Dzisiaj przebywa na Jasnej Górze stu osobowa pielgrzymka z naszej parafii. Ksiądz Proboszcz o godz. 11:00 odprawi (odprawił) przed obrazem Matki Bożej Mszę Świętą za wszystkich parafian.

9. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 18:30, w naszym kościele koncert muzyki organowej w wykonaniu naszego organisty p. Michała Wachowiaka. W programie utwory J. S. Bacha. Zapraszamy!

w programie:
Preludium i fuga C - dur
Chorały:
Ein feste burg is unser Gott
Komm Gott schöpfer heiliger Geist
Trio super: Allein Gott in der Höh sei Ehr
Von Gott will ich nicht lassen
Preludium i fuga d - dur

10. Bóg zapłać za ofiary złomne przed tygodniem na inwestycje parafialne i na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za ofiary wpłacane na konto bankowe parafii.