Dzisiaj święcimy opłatki, które młodzież będzie roznosiła po domach naszych parafian tylko i wyłącznie w przyszłą sobotę 1.12 od godz. 10:00 do godz. 14:00. Każdy z młodych będzie w wyposażony w pisemne upoważnienie wystawione przez parafię, zapieczętowaną skarbonkę i nowy numer Maryjnej Wspólnoty pisma naszej parafii.

Roznosiciele opłatków bez tych znaków i przychodzący w innych terminach nie są przysłani przez parafię. Ofiary złożone przy odbiorze opłatków przeznaczymy na dwa kolejne konfesjonały dźwiękoszczelne do naszego kościoła. Młodzież chętną do roznoszenia opłatków prosimy o kontakt po Mszy Świętej w zakrystii.

2. W sobotę kolejna pierwsza sobota miesiąca. Przeżyjmy ją w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Od 11:00 dodatkowa okazja do spowiedzi świętej. O 11:30 nabożeństwo różańcowe. O 12:00 Msza Święta z medytację różańcową.

3. W tym tygodniu w liturgii:
- uroczyste nieszpory dzisiaj o 16:30
- w piątek święto św. Andrzeja Apostoła
- w przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas przygotowania na przyjście Chrystusa, na Święta Bożego Narodzenia

4. W czwartek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Można ją odprawiać odmawiając dodatkową wybraną przez siebie modlitwę do Matki Bożej. Módlmy się w tej nowennie za rodziców i dzieci, zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii Świętej.

5. Spotkania grup duszpasterskich:
- parafialne przedszkole zaprasza rodziców małych dzieci, nie tylko chodzących do naszego przedszkola na pogadankę pedagogiczną w poniedziałek o 19:00. Temat: Czego naprawdę potrzebuje dziecko?
- Krąg Biblijny w poniedziałek o 19:15;
- duszpasterstwo akademickie zaprasza jutro na 19:30;
- Klub Seniora zaprasza w środę na godzinę 10:00;
- wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Mszę Świętą w sobotę o 12:00 i spotkanie po niej. Przypominamy o zmianie tajemnic różańca rodziców za dzieci, która przypada każdego pierwszego dnia miesiąca – teraz w sobotę.

6. Dzisiaj o 19:20 koncert muzyki organowej J. S. Bacha w wykonaniu naszego organisty Michał Wachowiaka. Zapraszamy!

W programie:
- Toccata adagio i fuga C-dur
- IV Sonata triowa e-moll
- chorał: Wachet auf ruft uns die Stimme
- chorał: Wer nur den lieben Gott lasst walten
- Fuga G-dur

7. Bóg zapłać za składane w naszym kościele i wpłacane na konto bankowe ofiary na utrzymanie parafii.