Nasze parafialne przedszkole św. Aniołów Stróżów organizuje koncert charytatywny 22 lutego o 18:00 w auli Szkoły Podstawowej przy ul. Różanej. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na rozwój przedszkola i założenie żłobka parafialnego. Bilety – cegiełki do nabycie w przedszkolu od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

1. Bardzo zapraszamy dzisiaj i w kolejne niedziele na uroczyste nieszpory o 16:30.

2. Spotkania grup duszpasterskich:
- parafialne duszpasterstwo akademickie zaprasza studentów w poniedziałek na 19:30
- od jutra rozpoczynamy formację kolejnego kręgu Domowego Kościoła. Małżeństwa zainteresowane ks. wik. Marcin prosi o kontakt po Mszy Świętej
- spotkanie dla oazy dorosłych we wtorek o 19:00
- Klub Seniora zaprasza w środę o 10:00
- ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9:00

3. Duszpasterstwo młodzieży:
- młodzież klas siódmych, która chce przystąpić do sakramentu bierzmowania, a także starszą młodzież, jeszcze nie bierzmowaną zapraszamy na zapis w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 18:30. Do zapisu młodzi przychodzą z ojcem lub matką
- młodzież klas ósmych, która w marcu przyjmie bierzmowanie, zapraszamy w najbliższą sobotę na dzień skupienia od 10:00 do
13:30. Obecność obowiązkowa

4. Zakończyliśmy kolędę. Dzięki ofiarnej pracy księży objęliśmy nią całą parafię. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli kolędę za życzliwość i złożone ofiary. Zachęcamy do lektury książeczki W mocy Bożego ducha! Jeżeli ktoś z parafian nie zdołał przyjąć kolędy w wyznaczonym czasie, a chciałby otrzymać błogosławieństwo i spotkać się w swoim domu z księdzem, prosimy o zgłoszenie zaraz po Mszy Świętej w zakrystii.