W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Centralna procesja Miasta Poznania wyruszy z kościoła Bożego Ciała po Mszy Świętej o godz. 10:00. Na zakończenie procesji kazanie Księdza Arcybiskupa.

Nasza parafialna procesja wyruszy po Mszy Świętej o godz. 15:00, a więc około 15:40, i w tym roku przejdzie z kościoła ulicami: 28 Czerwca, Kilińskiego, Prądzyńskiego, Sikorskiego do wnętrza Osiedla TBS. Prosimy wszystkich Parafian o udział w procesji. Prosimy o udekorowanie okien i balkonów nie tylko na trasie procesji. Pozostałe Msze Święte w naszym kościele o: 8:00, 9:30, 11:00, 12:15, 18:30 i 21:00. O 20:00 adoracja i o 20:30 nieszpory eucharystyczne. Dziewczynki, zapraszamy do sypania kwiatków. Próba dla nich w środę o 17:30. Właścicieli ogrodów prosimy o przyniesienie w czwartek przed południem kwiatków dla dziewczynek do sypania przed Najświętszym Sakramentem.

2. Nieszpory dzisiaj o 20:30. Nabożeństwa czerwcowe do Serca Pana Jezusa od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy Świętej.

3. Grupy duszpasterskie:

- studentów zapraszamy jutro na 19:30

- Oaza dla dorosłych we wtorek o 19:30

- Klub Seniora zaprasza w środę

4. Dzisiaj kończy się okres spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej. Przyjęcie tych sakramentów jest obowiązkiem katolika wynikający z wiary w Zmartwychwstanie Chrystusa i wierności przykazaniom kościelnym. Wiernych, którzy jeszcze do sakramentów nie przystąpili, bardzo prosimy, by się nawrócili i nie lekceważyli daru Miłosierdzia Bożego odkładając pokutę na później. Najlepsza okazja do sakramentu pokuty jest w naszym kościele w soboty od 17:00 do 18:00. Także w najbliższą środę od 17:00 do 18:30.

5. Wspólnota Rodzina Miłości Ukrzyżowanej zaprasza do udziału w rekolekcjach w lipcu i sierpniu. Są one w prezentacją ducha dziecięcego oddania się Bogu. Ulotki z informacjami można otrzymać na zewnątrz kościoła, po Mszy Świętej.

6. Bóg zapłać za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych składka do puszek na szkoły katolickie naszej archidiecezji i KUL.

7. Parafialny Zespół Caritas organizuje półkolonie dla dzieci szkół podstawowych,  w czterech turnusach od 24 czerwca do 19 lipca. Nie ma opłat za uczestnictwo. Dzieło to można wesprzeć ofiarami składanymi do skarbony św. Antoniego. Zapisy dzisiaj po Mszy Świętej o 11:00 oraz w poniedziałek i wtorek o 18:00 w świetlicy parafialnej.