Nieszpory dzisiaj o godz. 20:30. W lipcu nie będzie w naszym kościele Mszy Świętych w niedzielę o godz. 17:00, a w dni powszednie o godz. 7:00. O 7:20 rozdzielamy Komunię Świętą, jutrznia o 7:30. W lipcu biuro parafialne będzie czynne tylko popołudniu.

 

2. W najbliższą sobotę, dzień fatimski. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 19:30

3. Parafialny Zespół Caritas prowadzi półkolonie dla dzieci szkół podstawowych z naszej parafii. Nie ma żadnych opłat ze strony dzieci za udział w półkoloniach. Półkolonie mogą działać dzięki ofiarom składanym do skarbony św. Antoniego. Są także finansowane przez Caritas Archidiecezji Poznańskiej i Radę Osiedla Wilda. Bóg zapłać, tym, którzy wspierają to dzieło.

4. Wyjeżdżających na wakacje prosimy, by nie zapominali o Bogu – o codziennej modlitwie, coniedzielnej Mszy Świętej i godności chrześcijańskiej.

PRZYPOMINAMY - NIEZBĘDNIK KATOLIKA NA WAKACJE.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem