Dziś MARSZ DLA ŻYCIA, zapraszamy! Spotkanie rozpocznie o godz. 14:30 festyn rodzinny na pl. Adama Mickiewicza. Następnie wyruszymy w kierunku Katedry Poznańskiej, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta.

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o 11:00 błogosławieństwo dla dzieci, które kończą roczek. Nieszpory o 16:30. Młodzież zapraszamy na Eucharystię w każdą niedzielę na 18:30

Bardzo zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w soboty od 17:00 do 18:00.
W niedzielę, przed i na początku Mszy Świętej prosimy spowiadać się tylko w wyjątkowych sytuacjach. Nie powinno się łączyć spowiedzi z Mszą Świętą niedzielną.

2. W tym tygodniu w liturgii:
- w środę święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży polskiej i patrona ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Msza Święta w jego intencji będzie w Katedrze Poznańskiej o godz. 10:00. Zachęcamy do udziału i osobistej modlitwy za
pasterza naszej poznańskiej archidiecezji
- w sobotę święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty

3. W naszej parafii dzieci sześcioletnie mogą przystępować do wczesnej I Komunii Świętej. Zapisy w biurze parafialnym. Ostatni termin zapisu to najbliższa środa od 16:00 do 17:30.

4. Spotkania grup duszpasterskich:
- Klub Seniora zaprasza w środę o godz. 10:00
- po przerwie wakacyjnej chór parafialny zaprasza na próbę w piątek o 19:15 do domu parafialnego. Zapraszamy chórzystów i tych, którzy chcieliby do chóru dołączyć
- ministrantów zapraszamy w sobotę o 9:00
- oaza Dzieci Bożych w sobotę o 10:00

5. Przy naszej parafii działa świetlica środowiskowa dla dzieci. Zajęcia dobywają się od poniedziałku do piątku od 15:00 do 18:00. Obok opieki, pomocy w odrabianiu lekcji
będziemy organizowali bezpłatne zajęcia o charakterze religijnym, sportowym i kulturalnym. Można jeszcze zapisywać dzieci.

6. W naszym kościele odprawiamy zbiorowe Msze Święte za zmarłych w każdy drugi piątek miesiąca o 8:00 i czwarty piątek o 18:30. Imiona zmarłych prosimy zgłaszać w biurze parafialnym. Msza Święta to wielka duchowa pomoc dla naszych zmarłych!

7. Bóg zapłać za złożone w minioną niedzielę ofiary na inwestycje parafialne, dziękujemy za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe parafii.
Dzisiaj po Mszach Świętych składka do puszek na szkoły katolickie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem