Nieszpory dzisiaj o 16:30. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę, 2 października wspomnienie św. Aniołów Stróżów – patronalne święto naszego parafialnego przedszkola, w piątek św. Franciszka z Asyżu, w sobotę św. Faustyny.

 2. We wtorek rozpoczynamy październik, miesiąc Różańca świętego. Nabożeństwa Różańcowe będą w naszym kościele od poniedziałku do piątku dla dzieci o 17:30, dla ogółu parafian po wieczornej Mszy Świętej. W piątki szczególnie zapraszamy młodzież. W soboty różańcowe o 17:50. Zgodnie z prośbą Ojca Świętego będziemy się modlili na różańcu w intencji misji.  

3. Najbliższa sobota jest pierwszą w miesiącu. O 11:30 nabożeństwo różańcowe. O 12:00 Msza Święta wotywna o Matce Bożej połączona z piętnastominutową medytacją nad tajemnicami różańcowymi. Zachęcamy do przeżycia tego dnia w duchu zadośćuczynienia za grzechy popełniane przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi.  

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca:

- spowiedź święta: dla dzieci i dla młodzieży w piątek od 17:00 do 18:30. Bardzo prosimy rodziców, by przypilnowali spowiedzi swoich dzieci. Spowiedź święta dla ogółu parafian w naszym kościele w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. Dodatkowa spowiedź w najbliższą sobotę od 11:00 do 12:00.

- adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań w czwartek po Mszy Świętej o 18:30

- Msza Święta pierwszopiątkowa dla dzieci i młodzieży o 18:30

- odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi

5. Spotkania grup duszpasterskich: 

- Klub Seniora w środę o 10:00 

- Oaza dla dorosłych w środę o 19:15, Oaza dla dzieci w sobotę o 10:00

- zapraszamy na próbę chóru parafialnego w piątki o 19:15 

- spotkanie wspólnoty Żywego Różańca w sobotę o 12:00

6. We wrześniu przyszłego roku Maryja będzie nawiedzała naszą parafię w kopii Obrazu Jasnogórskiego. Chcemy w czasie tegorocznej pielgrzymki do Częstochowy i Kalisza, w dniach 19/20 października, zaprosić do nas Matkę Bożą. Informacje o przebiegu pielgrzymki i kosztach są na ulotce – do odebrania pod chórem. Zapisy w biurze parafialnym. 

7. W ostatnim tygodniu zmarli nasi parafianie: Janina Radojewska, Joanna Kuchta, Aleksandra Jaruchowska, Krystyna Zawodna – niech odpoczywają w pokoju wiecznym.
8. Dziękujemy za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe parafii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem