Trwa w naszej parafii tydzień eucharystyczny. W poniedziałek, wtorek i środę Msza Święta i procesja o 18:30. Kazania głosi o. Tomasz Grabowski O.P. Bardzo zapraszamy parafian do udziału. Niech te dni ożywią naszą wiarę i miłość wobec wielkiej tajemnicy wiary, jaką jest Eucharystia. Adoracja dzisiaj o 20:00 i o 20:30 nieszpory. Zakończenie oktawy w kościele Bożego Ciała, w czwartek, o 18:00.

 

2. W tym tygodniu w liturgii:

- w piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 19:00 Msza Święta w kościele na Jeżycach i po niej procesja wynagradzająca na pl. A. Mickiewicza, pod poznańskie krzyże. Uroczystość ta znosi piątkowy post od mięsa. Jest to dzień modlitwy o świętość kapłanów. W naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o 8:00 do 12:00

- w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi

- nabożeństwa czerwcowe są w naszym kościele od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej, w sobotę o 18:00

3. Najlepsza okazja do sakramentu pokuty w naszym kościele jest w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. Zapraszamy.

4. Dzisiaj Mszę Świętą o 17:00 odprawi neoprezbiter ks. Tomasz Pawelec. W lipcu Mszy Świętych o 17:00 nie będzie.

5. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Świętej o 12:15 uroczystość I Komunii Świętej pięcioro dzieci naszej parafii.    

6. Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o 9:00.

7. Od wtorku będziemy przyjmowali w biurze rezerwacje Mszy Świętych na rok 2021.

8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe. Bóg  zapłać za złożone dzisiaj ofiary na dzieło utworzenia żłobka i przedszkola. Mimo trudnych warunków finansowych, ufając wstawiennictwu św. Józefa, kontynuujemy to dzieło. Dzisiaj też po Mszach Świętych składka do puszek na szkoły katolickie naszej archidiecezji i KUL. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem