W tym tygodniu w liturgii: 

- nieszpory dzisiaj i w kolejne niedziele o 20:30

- w środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

- w czwartek wspomnienie Matki Bożej Róży Duchownej z Gostynia

- nabożeństwa czerwcowe są w naszym kościele od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej, w sobotę o 18:00

 

2. Najlepsza okazja do sakramentu pokuty w naszym kościele jest w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. Zapraszamy.

3. Rodziców prosimy, by nie odkładali chrztu dzieci. Dziecko należy ochrzcić w ciągu miesiąca po narodzeniu. 

4. Otwieramy parafialny żłobek i poszerzamy przedszkole. Zapisy dzieci do żłobka będziemy przyjmowali od 1 sierpnia. Zapisy do trzeciej grupy przedszkolnej będą od 1 września. Karty zgłoszenia można odbierać w przedszkolu do 30 czerwca i od 1 sierpnia. Są też na stronie internetowej przedszkola i parafii. Informacje w przedszkolu. Prosimy o modlitwę, by udało się nam jak najszybciej doprowadzić do otwarcia tych placówek, które będą służyły rodzinom i dzieciom. 

5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe. Dziękujemy za ofiary złożone przed tygodniem na dzieło utworzenia żłobka i rozszerzenia przedszkola. Dziękujemy za daninę diecezjalną wszystkim, którzy ją złożyli. Prosimy o ofiary na rzecz naszej parafii.  

Ogłoszenia inne:

Fundacja Akademia Jana Lubrańskiego ogłasza nabór do Chóru Kameralnego Akademii Lubrańskiego

W zamyśle założycieli ma to być zespół łączący ludzi wielu kierunków studiów jak i specjalizacji zawodowych, otwarty na każdy rodzaj muzyki, od chorału gregoriańskiego, poprzez klasyczne utwory chóralne, aż po współczesną muzykę chrześcijańską.

Dyrygentem chóru jest Kasjan Drogosz, absolwent poznańskiej Akademii Muzycznej, kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalności dyrygentura chóralna.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć piękną przygodę muzyczną.

Szczegółowe informacje można uzyskać
w sekretariacie Muzeum Archidiecezjalnego w Poznaniu:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | tel. 61 852 61 95

Zapraszamy na niezwykły, międzynarodowy koncert z okazji 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II, pod patronatem Jego Ekscelencji księdza arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, Jego Eminencji księdza kardynała TimothyDolana, arcybiskupa Nowego Jorku, Jego Eminencji księdza kardynała Stanisława Dziwisza orazPana Adriana Kubickiego, konsula generalnego Rzeczypospolitej w Nowym Jorku.

W koncercie wystąpią artyści z 40 krajów świata, w tym z Polski, Stanów Zjednoczonych, Anglii,Niemiec, Korei, Włoch, Japonii, Tajwanu, Turcji i Szwajcarii. Soliści Metropolitan Opera z Nowego Jorku, soliści Polskiej Opery Narodowej i Polskiego Baletu Narodowego.
W programie muzyka sakralna i klasyczna, składająca się z utworów Schuberta, Mozarta, Verdiego i Moniuszki.

Pierwotnie, koncert miał odbyć się w prestiżowym Lincoln Center w Nowym Jorku, jednak ze względu na epidemię został zrealizowany w wersji on-line. Emisja online odbędzie się dzisiaj, w niedzielę 21 czerwca, o godz. 20.00 na stronie wydarzenia www.jp2concert.com .
Serdecznie zapraszamy do oglądania!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem