W lipcu nie będzie w naszym kościele Mszy Świętych w niedzielę o godz. 17:00, a w dni powszednie o godz. 7:00. W dni powszednie o 7:30 rozdzielamy Komunię Świętą, po niej jutrznia.

 2. W lipcu biuro parafialne będzie czynne tylko w poniedziałek, środę, piętek  od 16.00 do 18:00.

3. Od dzisiaj organizujemy dla małżeństw rekolekcje: „Uczucia niekochane” – warsztaty o dialogu w rodzinie. Już dzisiaj zapraszamy do udziału. Więcej informacji na tablicach ogłoszeń.

4. Niestety, z powodu znacznych ograniczeń epidemicznych nie zdołamy w tym roku przeprowadzić półkolonii dla dzieci szkolnych.

5. Otwieramy parafialny żłobek i poszerzamy przedszkole. Zapisy dzieci do żłobka będziemy przyjmowali od 1 sierpnia. Zapisy do trzeciej grupy przedszkolnej będą od 1 września. Karty zgłoszenia są na stronie internetowej przedszkola. Informacje w przedszkolu. Prosimy o modlitwę, by udało się nam jak najszybciej doprowadzić do otwarcia tych placówek, które będą służyły rodzinom i dzieciom. „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary składane na ten cel. 

6. Wyjeżdżających na wakacje prosimy, by nie zapominali o Bogu – o codziennej modlitwie, coniedzielnej Mszy Świętej i godności chrześcijańskiej.

PRZYPOMINAMY - NIEZBĘDNIK KATOLIKA NA WAKACJE.

REKOLEKCJE DLA MAŁŻEŃSTW 

5 lipca - Niedziela 19:30 Uczucia niekochane 

6 lipca - Poniedziałek 19:30 Zazdrość i zaborczość po Mszy św. Wielbienie 

7 lipca - Wtorek Dialog małżeński: Zazdrość i zaborczość (w domach) 

8 lipca - Środa 19.30 Odrzucenie i poczucie wykorzystania po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość sakramentu pokuty 

9 lipca - Czwartek Dialog małżeński: Odrzucenie i poczucie wykorzystania (w domach) 

10 lipca - Piątek 19.30 Brak przebaczenia i zranienia 

11 lipca - Sobota Dialog małżeński: Brak przebaczenia i zranienia (w domach) 

12 lipca - Niedziela 19:30 Podsumowanie rekolekcji 

Zgłoszenia i bliższe informacje u pary rejonowej 607 882 255 lub u Księdza Marcina Skowrona 500 031 806