W tym tygodniu w liturgii:

- w środę święto św. Marii Magdaleny

- w czwartek św. Brygidy, patronki Europy

- w sobotę święto św. Jakuba Apostoła

- nieszpory dzisiaj i w kolejne niedziele o godz. 20:30

W lipcu nie ma w naszym kościele Mszy Świętych w niedzielę o godz. 17:00, a w dni powszednie o godz. 7:00. W dni powszednie o 7:30 rozdzielamy Komunię Świętą i odmawiamy jutrznię.

W lipcu biuro parafialne czynne tylko w poniedziałek, środę, piętek od 16:00 do 18:00.

Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w każdą sobotę od 17:00 do 18:00.

W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych o (18:30) 9:30, 11:00, 12:15, 18:30 i 21:00 będziemy święcili samochody, rowery i motocykle. Przy poświęceniu będzie można złożyć ofiarę na pomoc misjonarzom, których wspomaga nasza parafia.

Przyszła niedziela będzie w naszej parafii niedzielę misyjną – pomocy Misjonarzom Oblatom. Po Mszach Świętych będzie można złożyć ofiary na misje oblackie i nabyć kalendarze misyjne na przyszły rok.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe parafii. Prosimy o wsparcie finansowe naszej parafii.