Msze Święte dzisiaj i jutro, jak w każdą niedzielę, będzie także Msza Święta o 17:00 w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego. Nieszpory dzisiaj i w przyszłą niedzielę o 20:30. Msza Święta w języku łacińskim, w dawnym rycie jest w każdą niedzielę o godz. 17:00.
2. Bardzo zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. W czwartek o 18:00 adoracja w intencji kapłanów i nowych powołań.
3. W tym tygodniu w liturgii:
- w poniedziałek wspomnienie św. Jacka
- w czwartek wspomnienie św. Bernarda
- w piątek wspomnienie św. Piusa X, papieża, który wprowadził w Kościele wczesną I Komunię Świętą
- w sobotę wspomnienie liturgiczne Maryi Królowej, które w naszej parafii jako odpust obchodzimy 31 maja
4. Niech Bóg wynagrodzi wszystkim, którzy ofiarami składanymi w kościele i wpłacanymi na konto bankowe utrzymują naszą parafię. Trwają prace budowlane w pomieszczeniach żłobka i przedszkola. Dzisiaj po Mszach Świętych składka na dzieła Caritas Archidiecezji, jutro dodatkowa składka na ofiary wybuchu w Bejrucie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem