Zapraszamy na nieszpory dzisiaj o 20:30, od przyszłej niedzieli o 16:30.

W tym tygodniu zaczynamy nowy rok szkolny. Spowiedź święta dla dzieci i młodzieży w piątek od 17:00 do 18:30. Msza Święta dla młodzieży i dzieci na rozpoczęcie nowego roku szkolnego w piątek o 18:30. 

W tym tygodniu będzie pierwszy piątek miesiąca: 

- odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi 

- Msza Święta w intencji kapłanów i nowych powołań w czwartek o godz.18:30, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do 21:00 

W sobotę przypada pierwsza sobota września. Bardzo zachęcamy parafian do włączenia się w nabożeństwo pięciu pierwszych sobót w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. O 11:30 w nabożeństwo różańcowe, o 12:00 Msza Święta wotywna o Matce Bożej z medytacją różańcową. W sobotę spowiedź święta od 11:00 do 12:00 i od 17:00 do 18:00.

Ogłoszenia katechetyczne: 

- rodziców dzieci, które we wrześniu maja przystąpić do I Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie z księdzem Proboszczem w środę, o 19:30, do kościoła

- już dzisiaj zapraszamy rodziców dzieci, które rozpoczną przygotowanie do I Komunii Świętej na spotkanie, które będzie w środę 9 września 

- w naszej parafii dzieci sześcioletnie mogą przystępować do wczesnej I Komunii Świętej. Zapisy dzieci na katechezę przygotowawczą przyjmuje ks. Proboszcz w biurze parafialnym w najbliższym tygodniu w środę od 16:00 do 17:30

Grupy duszpasterskie: 

- dzieci szkół podstawowych zapraszamy do włączenia się w Ruch Światło-Życie. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych będzie w sobotę o 10:00, w domu parafialnym 

- ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę na 9:00 

- spotkanie Żywego Różańca w sobotę o 12:00

- chcemy zorganizować scholę młodzieży akademickiej. Zgłoszenia u ks. wik. Marcina

Witamy bardzo serdecznie w naszej parafii nowego wikariusza, ks. Rafała Kordusa. Ksiądz Rafał pochodzi z Gostynia, poprzednio był wikariuszem w Lwówku. Życzymy Księdzu  błogosławieństwa Bożego. Módlmy się za ks. Rafała i księży naszej parafii. 

Bóg zapłać za ofiary składane w naszym kościele i wpłacane na konto bankowe parafii. Trwają intensywne prace przy urządzaniu przyszłego żłobka i przedszkola. Niech Bóg błogosławi wszystkim ofiarodawcom i naszym dobroczyńcom. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem