Dzisiaj nieszpory o 16:30. Młodzież zapraszamy na Eucharystię w każdą niedzielę na 18:30. Adoracja w intencji kapłanów i o nowe powołania w czwartek o 18:00

 Jutro kończy się okres spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej, przedłużony ze względu na epidemię. Bardzo zachęcamy tych, którzy do spowiedzi nie przystąpili, by skorzystali z tego daru Miłosierdzia Bożego. Najlepsza okazja do sakramentu pokuty w każdą sobotę od 17:00 do 18:00. W niedzielę, przed i na początku Mszy Świętej prosimy spowiadać się tylko w wyjątkowych sytuacjach. Nie powinno się łączyć spowiedzi z Mszą Świętą niedzielną. 


W tym tygodniu w liturgii:
- jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego
- we wtorek wspomnienie Matki Boskiej Bolesnej
- w piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży polskiej i patrona ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Msza Święta w jego intencji będzie w Katedrze Poznańskiej o godz. 10:00. Zachęcamy do udziału i osobistej modlitwy za pasterza naszej poznańskiej archidiecezji

W naszej parafii dzieci sześcioletnie mogą przystępować do wczesnej I Komunii Świętej. Zapisy w biurze parafialnym. Ostatni termin zapisu to najbliższa środa od 16:00 do 17:30.

W przyszłą sobotę w czasie Mszy Świętej o 15:30 i w niedzielę o 12:15 I Komunia Święta 30 dzieci naszej parafii. Módlmy się za dzieci i ich rodziców, o żywą wiarę i miłość do Chrystusa, módlmy się o bezpieczny przebieg tej uroczystości. Wiernych nie związanych z tą uroczystością prosimy o przyjście na Mszę Świętą o innej godzinie niż o 12:15.

Spotkania grup duszpasterskich:
- młodzież, która chce przystąpić do sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie z ks. wik. Rafałem, dzisiaj po Mszy Świętej o 18:30
- ministrantów zapraszamy w sobotę o 9:00

Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na inwestycje parafialne, dziękujemy za ofiary wpłacane na konto bankowe parafii. Trwają intensywne prace przy utworzeniu parafialnego żłobka i rozszerzenia przedszkola. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych składka do puszek na szkoły katolickie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem