dot. zapytania ofertowego pn. „Utworzenie miejsc opieki nad dzieckiem do 3 roku życia (20 miejsc) w tym prace remontowo-wykończeniowe oraz organizacja łazienki zgodnie z koncepcją uniwersalnego projektowania”.

 

Zapytanie ofertowe dotyczy projektu pn.  Przedszkole im. Aniołów Stróżów Maryi Królowej tworzy parafialny żłobek!
Opis:  Przedmiot zamówienia będzie współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020; Oś priorytetowa 6 Rynek pracy, Strona 3 z 6 Działanie 6.4. Wsparcie aktywności zawodowej osób wyłączonych z rynku pracy z powodu opieki nad małymi dziećmi, Poddziałanie 6.4.1 Wsparcie aktywności zawodowej osób wyłączonych z rynku pracy z powodu opieki nad małymi dziećmi.

Załączniki:

Zapytanie ofertowe

Formularz ofertowy

Istotne warunki umowy

Informacje dodatkowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem