Wielu parafian odprawia 33 dniowe rekolekcje oddania Jezusowi przez Maryję. Ich zakończenie wypada za tydzień. Można po Mszy Świętej z zakrystii zabrać drukowany akt oddania. W przyszłą niedzielę uzupełniony własną modlitwą, przed Mszą Świętą, złożyć i podpisać pod obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Akty oddania złożone w przyszłą niedzielę i przed rokiem będą przyniesione w procesji z darami w czasie Nawiedzania maryjnego w naszej parafii. Zachęcamy do tego!

- nieszpory dzisiaj o 16:30

- w czwartek święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

- w przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła parafialnego. Po Mszy Świętej o 12:15 błogosławieństwo eucharystyczne

Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w naszym kościele w każdąsobotę od 17:00 do 18:00. Nie powinno się łączyć spowiedzi z niedzielną Eucharystią!

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od jutra do piątku o 19:00. W sobotę nabożeństwo o 11:30, w niedzielę o 8:45. Dla dzieci od jutra do czwartku o 17:30.

Rodziców dzieci, które przystępują do I Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie z ks. Proboszczem w poniedziałek o 8:30 lub o 19:30. W sobotę Msza Święta z poświęceniem książeczek do nabożeństwa dla dzieci i rodziców o godz. 16:00.

Spotkania grup duszpasterskich:

- Duszpasterstwo Akademickie zaprasza we wtorek o 19.30

- Klub Seniora zaprasza w środę na godz. 10:00.  na różańcowe spotkanie modlitewne przy figurze Matki Bożej Niepokalanej  w parku Szpitala Ortopedycznego przy ul. 28 czerwca, a w środę, 3 listopada, na spotkanie do nowej sali,  Temat: Kardynał Konrad Krajewski – jałmużnik papieski, na podstawie książki „Zapach Boga”.

- Koło Misyjne zaprasza w środę na 17:00

- Oaza Dzieci Bożych w sobotę o 10:00

Bardzo prosimy, by nasze dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych nie brały udziału w pogańskim i okultystycznym Halloween. W miejsce tego zapraszamy na bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w czwartek, 28 października. Rozpoczynamy o 17:30 modlitwą w kościele, później przejście ulicami Wildy i bal w parafialnej świetlicy. Obowiązuje przebranie się za dowolnego świętego lub świętą.

Z okazji uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy na modlitewne czuwania ze świętymi – wielbienie, w przyszłą sobotę po Mszy Świętej wieczornej do 21:00.

Wielką pomocą dla naszych zmarłych jest modlitwa za ich dusze. Zachęcamy do praktyki tzw. Wymienianek. Kartki na Wymienianki można zabrać ze stolika pod chórem. Czytelnie wypełnione prosimy składać do skarbony z tyłu kościoła, w środkowym ganku. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary. Imiona wszystkich zmarłych będą odczytane i połączone z modlitwa różańcową. Wymienianki zaczniemy 1.11 o godz. 18:00.

Uroczystość Wszystkich Świętych – poniedziałek 1.11.2021 AD

Msze Święte: 18:30, 9:30, 11:00, 12:15,  17:00 (w dawnym rycie), 18:30, 21:00

Dzień  Zaduszny – wtorek 2.11.2021 AD

Msze Święte: 6:30, 7:00, 8:00, 12:00, 18:30  (w dawnym rycie) 11:00, 17:00 i 19:30