Dzisiaj, w niedzielę Miłosierdzia Bożego przypominamy sobie słowa Pan Jezusa wypowiedziane do św. siostry Faustyny: Nie zazna ludzkość spokoju, dopóki
nie zwróci się do źródła miłosierdzia mojego.

Zwróćmy się do Chrystusa Miłosiernego sami osobiście, w naszych rodzinach i jako Parafia. Podejmujmy wytrwale uczynki chrześcijańskiego miłosierdzia. O 15:00 w kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego.
2. Zapraszamy na nieszpory, liturgiczną, wieczorną modlitwę Kościoła. Jej punktem kulminacyjnym jest wspólny śpiew pieśni Maryi „Magnificat – Wielbi
dusza moja Pana”. Nieszpory dzisiaj i w kolejne niedziele kwietnia o 16:30.
3. Jutro obchodzić będziemy przeniesioną z 25 marca ze względu na wielki tydzień uroczystość Zwiastowania – poczęcia z Ducha Świętego w Maryi Syna Bożego. Na Mszę Świętą o 18:30 zapraszamy szczególnie matki oczekujące na narodzenie dziecka i małżeństwa modlące się o łaskę rodzicielstwa. Po Eucharystii specjalne błogosławieństwo dla nich. Zapraszamy wszystkich do modlitwy. Będzie też można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. To zobowiązanie do dziewięciu miesięcy dodatkowej dziesiątki różańca za dzieci poczęte, nienarodzone.
4. Bardzo zachęcamy, by przystępować do sakramentu pokuty, by dopełnić obowiązku wynikającego z przykazania kościelnego. Najlepsza okazja do spowiedzi świętej jest w naszym kościele w soboty od 17:00 do 18:00. Nie lekceważmy daru Miłosierdzia Bożego!
5. W czwartki po wieczornej Mszy Świętej do 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i nowych powołań.
6. Jutro po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej nowej kadencji. Więcej informacji o Radzie można znaleźć na
stronie internetowej naszej parafii.
7. Rodziców dzieci, które przyjmą I Komunię Świętą w maju, zapraszamy na katechezę w środę o 8:30 lub 19:30, obecność konieczna.
8. Spotkania duszpasterskie:
- Oaza Dorosłych w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej
- Krąg Biblijny we wtorek po wieczornej Mszy Świętej
- Klub Seniora zaprasza w środę o 10:00
- Oaza Dzieci Bożych w czwartek o 17:00
- młodzież zaprasza ks. Tadeusz w piątek, po wieczornej Mszy Świętej
9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe parafii. Dzisiaj po Mszach Świętych zbiórka do puszek na dzieła Caritas
Archidiecezjalnej. W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu, składka ze Mszy Świętych będzie na inwestycje parafialne.