Księdzu Diakonowi Krzysztofowi Chrystusowcowi, zaprzyjaźnionemu z naszą parafia, dziękujemy dzisiaj za całodzienną posługę słowa.

Nieszpory dzisiaj o godz. 20:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W lipcu nie ma w naszym kościele Mszy Świętych w dni powszednie o godz. 7:00. Od 7:00 okazja do sakramentu pokuty, o 7:30 Komunia Święta i po niej jutrznia. W lipcu biuro parafialne będzie czynne tylko popołudniu.

Zachęcamy parafian, by korzystali z sakramentu pokuty w każdą sobotę od 17:00 do 18:00.

Od jutra rozpoczynamy drugi turnus półkolonii dla dzieci ze szkół podstawowych. Nie ma opłat za uczestnictwo ze strony dzieci. Dzieło to można  wesprzeć ofiarami składanymi do skarbony św. Antoniego.

Wyjeżdżających na wakacje prosimy, by nie zapominali o Bogu – o codziennej modlitwie, coniedzielnej Mszy Świętej i godności chrześcijańskiej, odpowiednim stroju i skromności. W internecie można odnaleźć informacje o Mszach Świętych odprawianych w różnych miejscach Polski i na całym świecie. Dla wierzących chrześcijan nie ma wakacji od Pana Boga.

W środę 13 lipca kolejny dzień fatimski. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 19.00.

W tym tygodniu w liturgii:

- w poniedziałek - święto św. Benedykta, Patrona Europy

- w środę Dzień  Fatimski

- w sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w kościele i wpłacane na konto. Dzięki ofiarności może funkcjonować nasza Parafia. Dzisiejsza składka na inwestycje parafialne.

W minionym tygodniu, we wtorek w godzinach popołudniowych, dotknęło nas niemiłe doświadczenie włamania się do zakrystii i kradzieży kluczy kościelnych. Sprawa została zgłoszona na Policję. Jeżeli ktoś coś widział podejrzanego w tym czasie prosimy o kontakt z księżmi. Módlmy się za sprawców o nawrócenie.