W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca:

- spowiedź święta: dla dzieci i dla młodzieży w piątek od 17:00 do 18:30; Msza Święta o 18:30. Bardzo prosimy rodziców, by dopilnowali spowiedzi świętej dzieci i młodzieży, także jeżeli wyjadą poza naszą parafię! Jak wielkim dobrem jest regularna spowiedź! Zachęcamy parafian, do korzystania z sakramentu pokuty w naszym kościele w każdą sobotę od 17:00 do 18:00

- odwiedzimy chorych ze spowiedzią i Komunią Świętą 

- Msza Święta w intencji kapłanów i nowych powołań w czwartek o 18:30, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu do 21:00.

W sobotę, pierwszą w miesiącu, zachęcamy parafian do włączenia się w nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi. O 11:30 nabożeństwo różańcowe, o 12:00 Msza Święta z medytacją różańcową. Po Mszy Świętej spotkanie wspólnoty Żywego Różańca. Dodatkowa okazja do spowiedzi świętej w sobotę od 11:00 do 12:00.

W tym tygodniu w liturgii:

- zapraszamy na nieszpory dzisiaj i w kolejne niedziele sierpnia o 20:30

- w poniedziałek wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego patrona spowiedników

- w czwartek wspomnienie św. Jana Vianneya – patrona proboszczów 

- w sobotę święto Przemienienia Pańskiego 

- odpust Porcjunkuli w naszym kościele jest przeniesiony na ostatnią niedzielę października.

Biuro parafialne w będzie czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 do 11:00 i od 16:00 do 18:00

Sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy do całkowitej abstynencji, albo chociażby ograniczenia spożywania napojów alkoholowych, jako wyrazu troski o trzeźwość naszego narodu i pokuty za grzechy pijaństwa. Chrystus umierając na krzyżu odmówił przyjęcia octu – alkoholu, umierając wołał: Pragnę! Niech ten przykład będzie nam natchnieniem do abstynencji.

Bóg zapłać za ofiary składane w kościele i wpłacane na konto bankowe parafii. Ojcowie Oblaci dziękują za ofiary misyjne. Niech Bóg wynagrodzi wszystkim ofiarodawcom. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem