Zapraszamy na nieszpory, liturgiczną, wieczorną modlitwę Kościoła. Jej punktem kulminacyjnym jest wspólny śpiew pieśni Maryi „Magnificat – Wielbi dusza moja Pana”. Nieszpory dzisiaj i w kolejne niedziele kwietnia o 16:30.

Bardzo zachęcamy, by przystępować do sakramentu pokuty, aby dopełnić  obowiązku wynikającego z przykazania kościelnego. Najlepsza okazja do spowiedzi świętej jest w naszym kościele w soboty od 17:00 do 18:00. Nie lekceważmy daru Miłosierdzia Bożego!

W czwartki po wieczornej Mszy Świętej do 20:00 adoracja Najświętszego  Sakramentu w intencji kapłanów i nowych powołań.

Grupy duszpasterskie:

- Krąg Biblijny we wtorek po wieczornej Mszy Świętej

- Klub Seniora zaprasza w środę na 10:00

- Oaza Dzieci Bożych w czwartek o 17:30

- młodzież zaprasza ks. Tadeusz w piątek, po wieczornej Mszy Świętej

Siostrzana parafia Zmartwychwstania Pańskiego obchodzić będzie 100 lecie istnienia. Jesteśmy zaproszeni w przyszłą niedzielę do kościoła Zmartwychwstańców na uroczystą Mszę Świętą o 12:30. W środę, w ramach spotkania Klubu Seniora,
o godz. 10:00, w sali na parterze, ks. prob. Maciej Stasiak opowie o historii Zgromadzenia Zmartwychwstańców i parafii Zmartwychwstania. Zapraszamy do udziału!

W każdą trzecią środę miesiąca odprawiamy Msze Święte zbiorowe za żyjących. Intencje prosimy składać w biurze parafialnym. W drugi i czwarty piątek miesiąca odprawiamy zbiorowe Msze Święte za zmarłych.

Ruch pokutny organizuje 20 kwietnia modlitwę za nasze miasto Poznań. Więcej informacji na plakatach w przedsionku kościoła i stronie internetowej. Zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili światowy dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszach Świętych dodatkowa składka do puszek na utrzymanie Seminarium Duchownego w Poznaniu.

W przyszłą niedzielę w naszym kościele o 19:20 koncert muzyki organowej  w wykonaniu naszego organisty Michała Wachowiaka. W programie utwory Feliksa Mendelsona:

VI Sonata organowa d-moll op.65
Preludium i fuga c-moll op.37
IV Sonata organowa B-dur op.65

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy materialnie wspierają naszą parafię wpłacając ofiary na konto parafialne, czy składając je w kościele. Prosimy o dalsze takie wsparcie. W miniona niedzielę na Caritas Archidiecezji zebraliśmy 2 075 zł.

Po Mszach Świętych o 9:30, 11:00 i 12:15 – zapraszamy do kawiarenki.