W naszym kościele Msze Święte w dni powszednie o 7:00, 8:00, 12:00 i 18:30. Z wiernych mogą w nich uczestniczyć tylko zamawiający intencję mszalną. W czasie Mszy Świętych drzwi kościoła pozostają zamknięte.

2. Komunia Święta jest rozdzielana 15 minut przed Mszami Świętymi grupom pięcioosobowym.

3. Sakrament pokuty sprawujemy od 11:00 do 12:00 i od 19:00 do 20:30. W tym czasie jest też adoracja Najświętszego Sakramentu. W kościele może przebywać tylko pięć osób. Prosimy, by adorujący pozostawali w kościele max 10 minut. Prosimy nie przedłużać bez potrzeby spowiedzi świętej. Wieczorem będzie także możliwość spowiedzi świętej u ks. Marcina na zewnątrz kościoła.

Można się także umówić na spowiedź świętą indywidualnie: ks. Proboszcz 600 051 423, ks. wik. Sławomir 693 793 856, ks. wik. Marcin 500 031 806

4. O 20:30 księża odmawiają w kościele różaniec bez udziału wiernych. Jest on transmitowany przez parafialny Facebook. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

5. Dziękujemy tym, którzy zgłosili się do pomocy starszym, chorym i potrzebującym. Prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania na taką pomoc. Zwróćmy uwagę zwłaszcza na samotnych, starszych sąsiadów, zapytajmy czy nie jest potrzebna pomoc. Caritas Archidiecezji prosi o dary dla przebywających w kwarantannie. Wojsko przygotowuje z tych darów paczki i je dostarcza potrzebującym. W kościele pod chórem będzie karton na trwałą żywność i karton na środki higieny.

6. Zapisy do przedszkola parafialnego odbywają się teraz także drogą elektroniczną: należy pobrać kartę zgłoszenia ze strony internetowej i wypełnioną odesłać.

Podstawą utrzymania materialnego naszej parafii są składki z niedzielnych Mszy Świętych. Wobec ograniczeń obecnych w kościele uprzejmie prosimy o wpłacanie ofiar na konto parafialne. Niech Bóg wynagrodzi wszystkim ofiarodawcom!

Oto numer konta parafii: 30 1020 4027 0000 1302 0970 9249